Migatronic

Více o společnosti
Migatronic

O společnosti Migatronic

Hlavním záměrem firmy je rozvíjet a vyrábět produkty z oblasti svařovací techniky, zejména zařízení pro svařování elektrickým obloukem v ochranných atmosférách. Jednu ze svých strategií odráží MIGATRONIC ve svém sloganu: zapnout zdroj, zmáčknout spoušť a svařovat. Firma tímto zhmotňuje filozofii uživatelsky jednoduchých, bezpečných svařovacích zdrojů s těmi nejlepšími svařovacími charakteristikami a vlastnostmi. A to v uceleném sortimentu výrobků. Dnes jsou aktivity společnosti rozšířeny téměř po celém světě, ale své kořeny má stále v Dánsku, kde byla firma MIGATRONIC A/S v roce 1970 založena.

Dostupné produkty

MIG/MAG stroje

TIG zdroje

MMA zdroje

Plazmové svařování

Plazmové řezačky

Sigma SELECT

Co-Welder

APOLO WELDTRAINER

Nové produkty

Sigma SELECT

Díky dlouholetým zkušenostem a inovacím je Sigma Select navržena pro svařování se zcela nesrovnatelnými výsledky. Díky tomu se i ty nejsložitější svařovací operace jeví jako snadné a lze provádět svary nejvyšší kvality na všech materiálech – od uhlíkové oceli až po speciální slitiny. Sigma Select je ideální pro zkušené profesionální svářeče. Perfektní přístroj pro řemeslo i těžký průmyslu.

Více informací o Sigma SELECT
Poptat

CoWelder

Toto automatizované svářecí řešení je cenově dostupným vstupem do světa automatizace svařování. Je ideální pro svařování jednoduchých svařenců bez ohledu na množství a četnost. CoWelder zajišťuje maximální flexibilitu, snadné programování a soustavně vysokou kvalitu svařování. CoWelder je ideální pro každou profesionální svařovnu. Jedná se o kolaborativní robot (takzvaný „kobot“). To znamená, že je svou konstrukcí určen ke spolupráci s člověkem na společném pracovišti bez nutnosti bezpečnostních zábran. Kobot obsahuje několik zabudovaných bezpečnostních kontrolních funkcí a má certifikaci CE.

Více informací o CoWelder
Poptat

Další produkty

MIG/MAG stroje

Automig 300 Pulse

Automig 300 Pulse je navržený pro dokonalé MIG svařování a pájení  vysokopevnostní, uhlíkové a nerezové oceli a hliníku při současné nabídce mnoha funkcí pro snížení výrobních nákladů. Zařízení Automig 300 Pulse je výsledkem 50 let praktických zkušeností s výrobou svařovacích zařízení pro autoservisy.

Zobrazit všechny stroje MIG/MAG
Poptat

TIG zdroje

Pi TIG

Pi jsou snadno ovladatelné svařovací stroje, které vyhoví všem potřebám při svařování metodami TIG a MMA (svařování obalenou elektrodou). Tyto zdroje jsou vybavené vysoce výkonnými invertory a umožňují přesné svařování nízkouhlíkových ocelí, nerezavějících ocelí, hliníku a dalších vysokolegovaných materiálů.

Pi pokrývá celé spektrum svařovacích strojů, od přenosných verzí určených k použití na různých pracovištích, až po vysoce výkonné stroje pracující s proudy až 500 A a určené pro automatizované/robotizované svařování. Použitelné postupy zahrnují svařování metodami TIG HP (vysokofrekvenční zapalování s pulzací), TIG H (bez pulzace), TIG AC/DC a MMA (svařování obalenou elektrodou).

Zobrazit všechny TIG zdroje
Poptat

MMA zdroje

Pi MMA

Třífázové, vysoce výkonné svařovací zdroje MMA pro pokročilé úkoly svařování metodou MMA, včetně celulózových elektrod. Navržené pro náročné svařování metodou MMA a použití celulózových elektrod. Ideální pro svařování a opravy na místě. Oblíbené vybavení profesionálních svářečů, kteří využívají metodu MMA.

Zobrazit všechny zdroje MMA
Poptat

Plazmové svařování

Příslušenství pro svařování

Společnost Profiweld – servis s.r.o z města Hradec Králové nabízí veškeré potřebné vybavení. Ergonomie a uživatelská přívětivost jsou základními požadavky při vytváření návrhu každého kusu svařovacího vybavení společnosti Migatronic. Zvolte standardní vybavení, nebo si vybrané nástroje přizpůsobte podle vlastních potřeb a buďte připraveni na jakoukoli situaci.

Poptat
Hořáky
Příslušenství
Spotřební materiál

Půjčovna

Využijte naší nabídky a půjčte si některý z profesionálního vybavení pro svařování.

Otevřít nabídku

Ceny za den jsou u nás velmi nízké a závisí na délce zápůjčky