Poptejte profesionální české elektrocentrály a nezůstaňte bez šťávy

Kontakt

Jednofázové elektrocentrály ARCTOS

Elektrocentrála ARCTOS 3000 B CCL oooooo

Profesionální jednofázové elektrocentrály pro aplikace v náročných provozech, ve výstavbě, havarijním, nouzovém, krizovém a obdobném nasazení. Veškeré stroje jsou sestavovány z vysoce kvalitních součástí od prověřených dodavatelů – jsou využívány špičkové motory HONDA, VANGUARD a alternátory SINCRO a LINZ.

Zobrazit všechny jednofázové elektrocentrály

Třífázové elektrocentrály GRIZZLI

Elektrocentrála GRIZZLI 14000 H CCL MooSoo

Profesionální třífázové elektrocentrály pro aplikace v náročných provozech, ve výstavbě, havarijním, nouzovém, krizovém a obdobném nasazení. Veškeré stroje jsou sestavovány z vysoce kvalitních součástí od prověřených dodavatelů – jsou využívány špičkové motory HONDA, VANGUARD a alternátory SINCRO a LINZ.

Zobrazit všechny třífázové elektrocentrály

Elektrocentrály se svářečkou WELDVED

Elektrocentrála WELDVED DC 220B-REG oooooo

Profesionální elektrocentrály se svařovacími generátory jsou určeny pro aplikace, kde je nutné provádění svářecích prací bez dostupnosti elektrické energie z rozvodné sítě.

Zobrazit všechny elektrocentrály se svářečkou WELDVED

Elektrocentrály poháněné kardanem M-WATT

Elektrocentrála M-WATT 250-AVR-1500 Linz

Elektrocentrála pro zemědělské využití, pro stavebnictví a veškeré aplikace, kde potřebujete dodávky elektrické energie nezávisle na distribuční síti a je k dispozici mechanizace se standardizovaným kardanovým spojením (traktor, ostatní mechanizace).

Zobrazit všechny elektrocentrály poháněné kardanem M-WATT

Automatické starty k elektrocentrálám

Automatika AT207 17kVA/3x400V/25A, 9kVA/1x230V/40A, 12Vdc

Elektrocentrály s automatickým startem MEDVED mají tu výhodu, že se při výpadku sítě stávajícího elektrického rozvodu sami nastartují a zajistí vám alternativní dodávku energie. Jsou vybaveny bezobslužným elektrickým startem s mechanickými stykači, které během několika málo sekund přepojí zdroj síť/elektrocentrála. Soustava v sobě zahrnuje také pravidelné zkušební starty, které systém pravidelně ověřují a kontrolují jeho připravenost.

Zobrazit všechny automatické starty k elektrocentrálám

Půjčovna

Využijte naší nabídky a půjčte si některý z profesionálního vybavení pro svařování.

Otevřít nabídku

Ceny za den jsou u nás velmi nízké a závisí na délce zápůjčky