Chcete využít zapůjčení svařovací techniky?

Rezervujte si je u nás

Migatronic Automig 273i

Svařovací zdroj je vybaven vzduchem chlazeným hořákem ML250 délky 4 s možností regulace v rukojeti hořáku, 8,5m síť.kabelem, 3m zemnícím kabelem, 1,5m spořící plyn.hadicí, nízkým vozíkem, držákem hořáku a madlem.

Automig² i je plynule regulovatelný a plně digitální svařovací zdroj určen pro technologii svařování MIG/MAG. Zdroj umožňuje nastavení: rychlost posuvu drátu, dvoutaktní spínání, výlet drátu. Podavač (čtyřkladkový) je kompaktní konstrukce umístěn přímo ve skříni svařovacího zdroje. Kompaktní provedení a výkonnost svařovacího zdroje vymezuje oblast použití pro zámečnické a karosářské obory. Stroje jsou obohacené o možnost přepínání polarity – je tedy vhodný i pro svařování trubičkovými dráty bez ochranné atmosféry. Čtečka paměťové karty ve skříni podavače strojů Automig² umožňuje snadné přehrávání a aktualizaci softwaru. Výbornou funkcí je MIG pájení pozinkovaných ocelí. Tento svařovací zdroj jistě oceníte jako výborného pomocníka ve Vašem autoservisu.

Stabilní a rovnoměrné podávání drátu je důležitou podmínkou kvalitního svařování MIG/MAG, proto jsou stroje Automig² vybaveny mechanickou brzdou cívky a elektronickou brzdou v systému podavače. Automig² se vyznačuje vždy perfektním zapalováním oblouku a unikátní svařovací charakteristikou pro směsné plyny i pro CO2. Stroje Automig jsou vybaveny zkratovou pojistkou pro ochranu usměrňovače a tepelnou pojistkou proti přehřátí transformátoru.

Migatronic PI 250 DC HP-V - Půjčovna Hradec Králové

Migatronic vyvinul a prodal svůj první svařovací stroj a pro autokarosáře již v roce 1970. Tento první stroj i všechny následující generace byly konstruovány s ohledem na specifické požadavky robustnosti a jednoduché obsluhy při měké svařovací charakteristice. Proto jsou stroje Migatronic Automig tak dobře známé svojí robustní a odolnou konstrukcí vhodnou pro každodenní kvalitní svařování v autokarosárnách, drobné zámečnické výrobě i v kovozpracovatelském průmyslu.

 

Technická data
Napájecí napětí 50/60 Hz 3×400 V
Jištění – pomalé 10 A
Počet napěťových stupňů 15
Průměr drátu [mm] 0,6-1,2
Rychlost podávání, [m/min] 2-15
Svařovací proud [A] 20 – 270
Napětí naprázdno [V] 15 – 34
Svařovací proud [X=35%] 200
Krytí IP 21
Normy EN60974-1 / EN50199
Rozměry D x Š x V [mm] 720 x 380 x 700
Hmotnost [kg] 26
Svařovací proud [100%] 175
Půjčit si

Hlavní obchodní partner

Obchodní partneři a zastoupení

CHCI SI PŮJČIT

V případě zájmu o zápůjčku, prosím, vyplňte formulář níže. Co nejdříve se Vám ozveme.